SENZAPACK - obalové materiály | SENZA PACK

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 5.000 Kč
EXPEDUJEME
EXPEDUJEME do 48 hod
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR

Podporujeme

Společnost FEIFER – kovovýroba, spol. s r.o. jako přední výrobce páskovací a balicí techniky podporuje různé dobročinné, společensky potřebné projekty a projekty z oblasti kultury a sportu.


 Mezinárodní motokrosové závody "Memoriál Michaela Špačka" 2019

Ve dnech  7. – 8. září 2019 se v Poběžovicích u Holic konaly Mezinárodní motokrosové závody. V sobotu proběhly nejprve závody veteránů - Classic Motocross a v neděli na ně navázal samostatný mezinárodní Memoriál Michaela Špačka. Naše společnost s radostí podpořila tuto akci finančním příspěvkem, aby pokračovala dlouholetá tradice mezinárodních závodů v motokrosu v Holicích.

https://www.motocrossholice.com


Dětský den ASPV Holice 2019

Dne 14.6.2019 se v Holicích uskutečnil dětský den, který naše společnost finančně podpořila. Je to pro nás dobrá tradice udělat dětem radost v tento den. Poskytli jsme finanční příspěvek na jejich odměny. Odměnou pro nás byly jejich úsměvy, dobrá nálada a poděkování ve formě koláže :)


Závody šlapacích vozitek Holice 2019

Dne 26.5.2019 se v Holicích konal evropský šampionát Závody šlapacích vozítek, který naše společnost finančně podpořila. Letošního Evropského šampionátu se zúčastnili posádky z Itálie, Francie a České republiky.    


Dětské centrum Veská

Dne 11.2.2019 jsme se zúčastnili slavnostního předání osobního automobilu Dacia pro Dětské centrum Veská, které bude sloužit k cestování mezi jednotlivými objekty centra a také mezi rodinami, kde dětské centrum podává svou pomocnou ruku. Přejeme spoustu bezpečně najetých kilometrů!

Dětské centrum Veská je zdravotnické zařízení pro děti a jejich rodiny, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc a poskytovatel pobytových, poradenských, ambulantních i terénních služeb. Pomáhá ohroženým dětem a jejich biologickým nebo náhradním rodinám: dětem týraným, se speciálními potřebami a různými zdravotními a sociálními hendikepy. 

Dětské centrum poskytuje odbornou ošetřovatelskou a rehabilitační péči, lékařskou péči pediatra, sociální a sociálně-pediatrickou péči a poradenství, služby psychologa a speciálního pedagoga, odlehčovací služby - repitní pobyty pro děti a denní péči ve stacionáři pro děti se zdravotním hendikepem.

www.dcveska.cz

.

HK Mountfield Hradec Králové

Podporujeme hokejový klub Mountfield Hradec Králové.


Závody šlapacích vozítek Holice

Naše společnost finančně podpořila sedmý ročník mezinárodního závodu šlapacích vozítek, který se konal v Holicích dne 23.7. 2017. O vítězi rozhodovala bodovým systémem pětičlenná porota, která hodnotila rychlost, vzhled vozítka, kostýmy, doprovodný program týmu a další věci. Každý tým před závodem předvedl prezentační scénku, která souvisela se vzhledem vozítka.


Letecký den ve Chvojenci 2017

Dne 24.7.2017 se ve Chvojenci konal letecký den s doprovodným programem a naše společnost jej podpořila finančním příspěvkem.


Dny Holicka 2017

Naše společnost finančně podpořila kulturní akci Dny Holicka pro rok 2017.

ABATAB, spolek pro péči o rodinu

ABATAB je spolek na pomoc sociálně i jinak ohroženým rodinám a dětem. Od 4.1.2016 poskytuje sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Naše společnost tento spolek podpořila věcným darem, což je pouze začátkem naší další spolupráce.

Dne 11.9.2017 jsme se zúčastnili předání osobního vozu Dacia, který naše firma podpořila finančním příspěvkem a díky kterému bude umožněn pracovníkům spolku lepší a efektivnější přesun dle jejich potřeb.

  Letecký den ve Chvojenci

Ve dnech 5. a 6.8.2016 se ve Chvojenci konal letecký den s doprovodným programem a naše společnost jej podpořila finančním příspěvkem.


Setkání harmonikářů a heligonkářů

Pravidelně podporujeme setkání harmonikářů a heligonkářů, které se 16. 4. 2016 konalo již potřetí. Na tomto setkání bylo přítomno 200 příznivců české a moravské písničky a harmonikáři z Pardubického, Hradeckého a Brněnského kraje.

    


 

Dětský den ASPV

Dne 3.6.2016 se uskutečnil dětský den pod oddílem ASPV v Holicích a abychom dětem udělali radost, poskytli jsme finanční příspěvek na jejich odměny. Odměnou pro nás byly jejich úsměvy a poděkování ve formě koláže. :)

Tento dětský den jsme rádi podpořili i v roce 2017 a 2018.


Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Pardubice

Další z aktivit je finanční podpora Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. Pardubice.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Pardubice, je obecně prospěšná společnost působící v Pardubickém kraji se sídlem Komenského 432, Pardubice. Posláním společnosti je poskytovat dětem, mládeži a dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením vzdělání a další služby směřující k rozvoji jejich osobnosti a zapojení do běžného života.

Více informací o ZŠ a PŠ SVÍTÁNÍ, o.p.s. Pardubice můžete získat zde:

http://www.svitani.cz/index.php


Denní stacionář Slunečnice – projekt Sociální automobil

Projekt „Sociální automobil“ organizovaný firmou Kompakt s. r. o. funguje již od roku 1997 a zaměřuje se na doplnění a obnovu vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí. V rámci projektu již bylo předáno přes 400 vozů. Denní stacionář Slunečnice poskytuje ambulantní celoroční péči a podporu dětem, dospělým a seniorům s mentálním, kombinovaným a zdravotním postižením z Pardubického kraje. 

http://www.ssmpce.cz/index.php/dss


Oblastní charita Pardubice

Pravidelně podporujeme také Tříkrálovou sbírku pořádanou Oblastní charitou Pardubice. Prostředky z ní vybrané jsou určeny na pomoc lidem nemocným, se zdravotním postižením, seniorům, rodičům s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným.

http://pardubice.charita.cz/trikralova-sbirka


BV Racing

Vzhledem k tomu, že motokros je nerozlučně spojen s Holicemi, podporujeme více právě tento sport. Dlouhodobě sponzorujeme motokrosový tým BV Racing z Holic. Motokrosový tým BV Racing vznikl v roce 2009. Postupně se začal rozšiřovat a v současné době tento tým reprezentuje již 20 jezdců. Někteří jejich jezdci se rovněž zúčastňují i mezinárodních závodů po celé Evropě. Jedním z nejúspěšnějších jezdců týmu je Rudolf Weschta, který získal v roce 2012 titul mistra ČR ve třídě MX2 junior (AČR) a v roce 2013 se může pochlubit celkovým bronzem v IMČR. Neméně hodnotné je také konečné čtvrté místo dosažené v nabité konkurenci na MMČR (AČR). Weschta zajel zatím svoji nejlepší sezonu (2013) a jednoznačně se zařadil do nejužší české špičky třídy MX2.

http://www.bvracing.cz


Závodní jezdec Radek Záleský

Ve dnech 7. - 8. června 2014 se v Hradci Králové na závodním okruhu CzechRing konal již 7. ročník významného motoristického podniku Rallyshow a Autosalon Show. Společnost FEIFER – kovovýroba spol. s r.o. se stala partnerem závodního jezdce Radka Záleského ve formuli MTX 1-02 Easter. Tento vůz se vyráběl v letech 1972 – 1975 v dílnách českého výrobce sportovních vozů Metalex a všechny jeho modifikace vždy patřily mezi nejrychlejší formulové vozy na českých a slovenských závodních okruzích i závodech do vrchu. Radek Záleský se letos zúčastnil také závodů Grand Prix Brno Revival a Ecce Homo Historic Šternberk.


Jezdecký klub Dvůr Dvořák Žirovnice

V roce 2016 jsme poskytli finanční odměnu pro vítěze 49. jezdeckých závodů konaných v Žirovnici. Závody navazují na dlouholetou tradici jezdeckých závodů konaných v Žirovnici. Jedná se o 49. jezdecké závody a 22. ročník memoriálu Stanislava Dvořáka a zároveň finále Skokového poháru Vysočiny. Závody pořádá jezdecký klub Dvůr Dvořák - jedná se o klub navazující na dlouholetou a slavnou tradici jezdeckého oddílu při Státním statku v Žirovnici.

http://www.jkzirovnice.cz


Hasičky Holice

Podporujeme také ženský hasičský sbor – Hasičky Holice. Družstvo žen holických hasiček funguje pod Sborem dobrovolných hasičů Holice a soutěží v disciplíně požární útok. Bylo založeno 22. června 2013 na Dnech Holicka. Od 13. července 2013 se družstvo aktivně účastní závodů v okolí města Holic, na nichž sbírá cenné zkušenosti. V roce 2014 se tým hasiček zúčastnil série závodů Big Shock Cup, kde se umístil na celkovém 2. místě.

V roce 2018 se družstvo umístilo na celkovém 3. místě v Pernštejn Lize Pardubického Okresu.

http://www.hasici-holice.cz/


Kulturní dům Holice a Muzeum Dr. Emila Holuba

Dlouhodobě také přispíváme Kulturnímu domu Holice a muzeu Dr. Emila Holuba. Kulturnímu domu města Holic přispíváme na akci Dny Holicka a za zmínku stojí sponzorský dar Muzeu Dr. Emila Holuba, který byl zrekonstruován podle projektu architekta Davida Vávry. Naše podpora byla použita na renovaci některých vystavených exponátu zvířat. Kdo byl Dr. Emil Holub? Byl to člověk vzdělaný, pracovitý, s obrovskými ideály. V neuvěřitelně těžkých podmínkách shromažďoval geniální sbírky. Jako první zakreslil podrobnou mapu Viktoriiných vodopádů. Jako jediný vytvořil detailní etnografickou studii původních kmenů oblastí jižní Afriky.

http://www.holubovomuzeum.cz


Mateřská škola Holubova

Nezapomínáme i na naše nejmenší a pravidelně přispíváme mateřské škole Holubova v Holicích na pořádání Mateřinky. Festival Mateřinka je celostátní nesoutěžní přehlídka hudebních, tanečně-sportovních a dramaticko-výtvarných pódiových vystoupení, jako veřejná prezentace práce mateřských škol a předškolních zařízení v České republice. Finále festivalu se koná každoročně vždy v květnu v Nymburce pod záštitou UNESCO a dalších partnerů.

http://www.msholubova.cz


Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice

Holické gymnázium Dr. Emila Holuba oslavilo v září 2014 již 60 let od svého vzniku. U této příležitosti jsme přispěli finanční částkou na podporu tohoto gymnázia.

http://www.gyholi.cz


Senior centrum Nechanice

Nezapomínáme ani na pomoc seniorům a proto také podporujeme malé centrum pro seniory, které poskytuje služby své služby až 58 klientům. Cílovou skupinou centra jsou senioři od 65 let věku, kteří jsou z důvodu snížené soběstačnosti odkázáni na celodenní pomoc druhých při péči o sebe, lidé s chronickým onemocněním nebo se zdravotním postižením. Senior centrum svým vybavením a atmosférou nepřipomíná nemocniční prostředí. Pracuje adresně s relativně malou skupinou lidí, kde každý zná každého. Každý klient nalezne v penzionu možnost společenského vyžití, ale zároveň i soukromí při setkávání se svými blízkými.

http://www.senior-centrum.cz/


Sportovec města Holic 2014

Společnost FEIFER – kovovýroba spol. s r.o. podpořila  sportovně-společenskou událost Sportovec města Holic 2014. Jubilejní desátý ročník se bude konat v neděli 12. 4. 2015 ve 14.30 hodin v městské sportovní hale. Nejlepší sportovec se bude vyhlašovat v kategoriích mládež, dospělí a legenda. V rámci vyhlašování ankety proběhne sbírka ve prospěch Nadačního fondu Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí „Na kole dětem“. 


Podporujeme paralympionika Oldřicha Jelínka 

Naše společnost se stala partnerem lyžaře na monoski Oldřicha Jelínka. Oldřich Jelínek se věnuje lyžování na monoski od roku 2002 a pravidelně Českou republiku reprezentuje na závodech Evropského i Světového poháru a na Mistrovstvích světa. V loňském roce se zúčastnil také Paralympijských her v Soči. 

Více o Oldřichu Jelínkovi zde http://www.oldajelinek.cz/