DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 5.000 Kč
EXPEDUJEME
EXPEDUJEME do 48 hod
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR

Září se neslo v duchu veletrhů a ani my jsme nezůstali pozadu a zúčastnili se veletrhu FachPack 2019 konaném v německém Norimberku. Jsme opravdu rádi, že FachPack můžeme označit za velice úspěšný a děkujeme všem partnerům a zákazníkům, kteří nás navštívili v našem stánku.

Těšíme se na další spolupráci! 

Váš tým FEIFER.


Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový produkt Automatický páskovací stroj TP-158, který je určen k páskování např. tiskovin, kartonů, textilu apod. ​​​​ Stroj je vhodný pro provozy se střední i vyšší balicí kapacitou, pracovní režim může být poloautomatický nebo automatický. 

Podívejte se s námi blíže na tento stroj.


Rok 2019 je pro nás významný a to díky Vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům. Již 25 let jsme s Vámi na trhu, již 25 let díky Vám rosteme a rozvíjíme se!

Velkou významnou změnou prošly i naše webové stránky, které, doufáme, pro Vás budou přínosem a dozvíte se zde vše, co potřebujete. Pokud jste nenašli nějakou informaci nebo Vám je naopak něco trnem v oku, dejte nám o tom vědět na e-mail marketing@feifer.cz. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu!

Těšíme se na další vzájemnou spolupráci!

Váš tým FEIFER


Dne 11.2.2019 jsme se zúčastnili slavnostního předání osobního automobilu Dacia pro Dětské centrum Veská, které bude sloužit k cestování mezi jednotlivými objekty centra a také mezi rodinami, kde dětské centrum podává svou pomocnou ruku. Přejeme spoustu bezpečně najetých kilometrů!

Váš tým FEIFER